درباره ما

درباره مهرانیک

درباره مهرانیک

اکنون 7 سال است که گروه مهرانیک در حال ارائه خدمات طراحی سایت ، طراحی پورتال های شرکتی ، طراحی CMS و ... با مناسب ترین هزینه ، کمترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن می باشد و تمام توان خود را متمرکز جلب رضایت مشتری کرده است . مهرانیک فعالیت خود را از سال 1391 و با ارائه خدمات طراحی سایت ، بهینه سازی و سئو آغاز نمود و تا به امروز موفق به طراحی و برنامه نویسی صد ها وب سایت در زمینه های مختلف شده است . خط مشی مهرانیک ارائه خدمات با مناسب ترین قیمت ، بالاترین کیفیت و تحویل به موقع پروژه هاست تا بدین وسیله بتواند رضایت مشتریان خود را فراهم آورد.
در جهت رسیدن به این هدف مهرانیک همواره در حال بروز رسانی فرآیند های طراحی سایت خود و استفاده از کارآمد ترین و بروز ترین تکنولوژی های طراحی سایت می باشد.
مهرانیک همچنین در کنار ارائه خدمات طراحی سایت ، خدمات طراحی گرافیکی ، خدمات طراحی پورتال های شرکتی و خدمات هاستینگ را نیز ارائه می دهد . . مهرانیک همچنین توانسته با استفاده از روش حذف بخش بازاریابی خود ، هزینه های طراحی سایت را به حداقل برساند. پشتیبانی و نگهداری (گارانتی) وب سایت طراحی شده یکی از مهمترین فاکتور های انتخاب یک شرکت طراحی سایت برای کارفرما می باشد که متاسفانه بیشتر شرکت های طراحی سایت در آن ضعیف هستند ، مهرانیک در جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان خود همواره تمرکز ویژه ای بر پشتیبانی و ارائه خدمات پس از طراحی سایت ، مانند خدمات هاستینگ و تامین امنیت سرور های مهرانیک، داشته و این اصل را یکی از مهمترین ویژگی های یک گروه طراحی سایت می داند و همواره در جهت پیشرفت سایت طراحی شده تلاش می کند.

;