طراحی گرافیکی

یکی از خدماتی که تیم مهرانیک همواره ارائه داده است، خدمات طراحی لوگو به صورت حرفه‌ای می باشد. نشانه یا لوگو تعریف نمادین از یک برند، مجموعه یا شخص می باشد و به همین علت است که در سال های اخیر اهمیت طراحی لوگو حرفه‌ای بیش از گذشته احساس می شود.

طراحی گرافیکی

خدمات طراحی گرافیکی مهرانیک شامل چه مواردی می شود ؟

مهرانیک به پاس تیم متخصص طراحی و ایده پرداز خود، در زمینه های زیر آماده ی خدمت رسانی به شما می باشد :

- طراحی لوگو

آیا تا بحال توجه کرده اید بلافاصله پس از دیدن یک لوگو معروف نام آن در ذهن شما نقش می بندد ؟ حتی اگر نام آن در لوگو درج نشده باشد . حتی شاید وقتی برای اولین بار لوگو ای را مشاهده کردید نوع تجارت شرکت مورد نظر را حدس بزنید . لوگو یک روش بسار کارآمد برای معرفی کسب و کار شما به مخاتبان شماست ، یک لوگو خوب بخش مهمی از شخصیت شرکت شماست و تاثیر قابل توجهی بر درک عمومی نسبت به شرکت شما می گذارد . در واقع ، لوگو یکی از مهمترین و تاثیر گذار ترین سرمایه گذاری های تجاری است که یک کسب و کار می تواند انجام دهد.

چرا طراحی لوگو مهم است ؟

یک لوگو را می توان به عنوان چهره یک شرکت توصیف کرد.اغلب اوقات ، اولین چیزی است که مشتری بالقوه در مورد شغل شما می بیند . یک لوگو بسیار بیشتر از یک تصویر است ، لوگو یک شناخت اولیه از یک کسب و کار و پایه ای مهم برای برندسازی شرکت شماست. غالباً گفته می شود که مشتریان ظرف چند ثانیه در مورد همکاری با یک شرکت تصمیم می گیرند . یک لوگو که به خوبی طراحی شده است راهی آسان برای انتقال مفهوم اینکه که شغل شما حرفه ای و قابل اعتماد است و کالاها یا خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد به مشتریان بالقوه است

- طراحی ست اداری ( سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه و ... )

ست اداری ، مجموعه ای از اوراق است که معمولا شامل کارت ویزیت شما ، سربرگ نامه های شما ، پاکت نامه ها و ... می باشد . اهمیت ست اداری زمانی بیشتر خودنمایی می کند که به مفهوم شخصیت مجموعه بیشتر فکر کنیم . تصور کنید نامه های اداری شما ، با سربرگ و لوگو مجموعه شما به همراه کارت ویزیت که بصورت یک شکل و هماهنگ طراحی شده است در پاکت نامه ای با مشخصات شما برای مجموعه ای ارسال شود ، حتما خیلی متفاوت تر و تاثیر گذار است .

- طراحی کاتالوگ و بروشور

امروزه با وجود اینترنت و فضای مجازی سایت ها و اپلیکیشن ها آیا هنوز داشتن بروشور و کاتالوگ اهمیت دارد ؟ جواب مثبت است بروشور و کاتالوگ شرکت در کنار وب سایت ، شبکه های اجتماعی ، تبلیعات و بازاریابی هنوز هم بخش جدایی ناپذیر از روند برند سازی مجموعه شماست یک مشتری بالقوه می تواند بروشور و کاتالوگ شما را همراه خود ببرد ، با هربار نگاه کردن به آن خدمت شما همواره در ذهن مخاطبتان یادآوری می شود

- طراحی بنر تبلیغاتی

هنگامی که نوبت به تبلیغات آنلاین می رسد ، تبلیغات از طریق بنر های آنلاین همیشه روشی برتر برای بازاریابی برند شماست. بنر تبلیغاتی نقش عمده ای در آگاه سازی مخاطب های شما از برند شما دارد. فرض کنید شما یک فروشگاه یا یک استارت آپ را راه اندازی می کنید ، مخاطبان شما از چه طریق متوجه این موضوع شوند ؟ روش های مختلفی وجود دارد که می توانید شرکت خود را به بازار عرضه کنید اما آنچه در واقع مهم است اعتماد سازی شما در مورد برندتان است. مردم برندی را که در همه جا می بینند را به خاطر می آورند و به آن اعتماد می کنند. این روزها تبلیغات در بستر وب و از طریق بنر های تبلیغاتی به مشتری هدف شما اجازه می دهد تا تبلیغ شما را در همه جا ببیند.

- طراحی پوستر تبلیغاتی

;