خدمات سئو

SEO چیست ؟

افزایش رنک سئو

شاید برای کسب و کار هایی که به تازگی شروع به طراحی وب سایت خود کرده اند ، بهینه سازی موتور جستجو یا همان SEO (سئو) کمی گیج کننده بنظر برسد
سئو یا همان SEO مخفف search engine optimization به معنی بهینه سازی موتور های جستجو است .این فرآیند بهینه سازی باعث می شود ترافیک دریافتی شما از موتور های جستجو افزایش یابد یا به زبان ساده ، باعث می شود موتور های جستجو ، مثلا گوگل شما را بیشتر به کاربرانی که جستجویی در مورد کسب و کار شما انجام داده اند معرفی کند . پس SEO باعث می شود مخاطبان بیشتری از طریق موتور های جستجو وارد سایت شما شوند . سئو شامل تغییرات خاصی برروی ساختار و همچنین مطالب سایت شماست که سایت شما را برای موتور های جستجو جذاب تر می کند . شما با این هدف این کار را انجام می دهید که موتور های جستجو سایت شما را در صفحه اول و جزو بالاترین لینک ها به مخاطبانتان پیشنهاد کنند.
انجام این چنین تغییراتی به نوع وب سایت شما ، زبان برنامه نویسی وب سایت شما و محتوا شما بستگی دارد و می تواند در مواردی پیچیده باشد
موتور های جستجو سعی می کنند بهترین نتیجه را به جستجو گر ارائه دهند . پس سایت پیشنهاد شده توسط مثلا گوگل به کاربری که در گوگل جستجو می کند می بایست نه تنها از لحاط کیفیت محتوا و استاندارد های یک وب سایت خوب در وضعیت مناسبی قرار داشته باشند بلکه به آنچه جستجوگر به دنبال آن می گردد نیز مرتبط باشد
به همین منظور موتور های جستجو در دوره های زمانی خاصی سایت شما را اسکن یا پیمایش می کنند تا تشخیص دهند سایت شما برای ارائه به کدام دسته از کاربران مناسب است و آیا سایت شما از استاندارد های کافی برخوردار است ؟

افزایش رنک سئو

خدمات سئو شامل چه مواردی می شود ؟

مهرانیک در واقع به شما کمک می کند ساختار و محتوای وب سایت خود را با توجه به نوع وب سایت و کسب و کار شما به نوعی تغییر دهید که برای موتور های جستجو جذاب بوده و از نظر سئو در جایگاه مناسب تری قرار بگیرید .

تولید محتوای مناسب برای افزایش رنک سئو

ممکن است وب سایت شما از لحاظ ادبیات نوشتاری در وضعیت مناسبی قرار بگیرد اما این برای افزایش رتبه سئو شما کافی نیست
در واقع نوع متن محتوا و عکس های استفاده شده در سایت شما باید دارای ویژگی های خاصی باشند تا برای موتورهای جستجو جذاب به نظر برسند
تولید محتوای مناسب و استاندارد برای افزایش رنک سئو وب سایت بسیار مهم است به طوری که برخی این عامل را مهمترین فاکتور برای افزایش رتبه سئو سایت در نظر می گیرند.
گروه طراحی و برنامه نویسی مهرانیک آماده است تا با بکارگیری از متخصص تولید محتوای تخصصی ،در جهت افزایش رتبه سئو وب سایت شما در کنارتان باشد .

استفاده از شبکه های اجتماعی برای افزایش رتبه سئو وب سایت

اگرچه شبکه های اجتماعی تاثیر مستقیمی بر روی رتبه سئو وب سایت شما ندارند اما به صورت غیر مستقیم تاثیر غیر قابل انکاری بر روی سئو سایت شما و کسب و کار شما می گذارند. شبکه های اجتماعی با افزایش ترافیک وب سایت شما ، افزایش دانش در مورد برند و کسب و کار شما تاثیری اگر چه غیر مستقیم اما کارآمد و مثبت بر روی سئو وب سایت شما می گذارند.
گروه مهرانیک با تولید محتوا و با بکارگیری از روش های تبلیغاتی و تخصصی و با جذب مخاطب هدف برای شبکه های اجتماعی کسب و کار شما ، باعث ارتقاء شخصیت برند ، افزایش ترافیک وب سایت و در نهایت افزایش رتبه سئو وب سایت شما می شود .

تغییر ساختار وب سایت به منظور افزایش رنک سئو

هرچه ساختار وب سایت شما ما از نظر سئو مناسب تر باشد شانس شما برای رسیدن به رتبه بهتر در موتورهای جستجو بیشتر خواهد بود. هر وب سایت دارای ساختاری می باشد ،این ساختار می تواند منظم،بهینه و استاندارد برای موتورهای جستجو یا فقط توده ای در هم پیچیده و نامنظم از صفحات باشد. اگر این ساختار به طور هوشمند برای موتور های جستجو طراحی شده باشد و هر المان در جای مناسب خود قرار گرفته باشد،شاهد جهش چشمگیری از لحاظ ارتقاء رتبه سئو وب سایت در موتورهای جستجو خواهید بود.
تیم مهرانیک باسابقه هفت ساله در طراحی و برنامه نویسی وب سایت و وب اپلیکیشن ها کاملاً با اصول طراحی ساختاری مناسب برای سئو وب سایت آشنا بوده و نمونه پروژه های موفق و زیادی در این زمینه در کارنامه مهرانیک وجود دارد

;